اولین و تخصصی‌ترین خمیر دندان در ایران | اختصاصی نچفت

اولین و تخصصی‌ترین خمیر دندان در ایران | اختصاصی نچفت

میسویک یکی از برندهای معتبر در بازار ایران است که در تولید انواع خمیر دندان برای انواع دندان شهرت دارد. این برند تا به امروز انواع خمیر دندان از جمله خمیر دندان سفیدکننده، خمیر دندان مخصوص دندان‌های حساس، خمیر دندان روزانه و خمیر دندان مخصوص کودکان را تولید و روانه بازار کرده بود. با توجه به نیاز بازار و مصرف‌کننده، میسویک تصمیم گرفت که خمیر دندان لمینت و کامپوزیت را نیز تولید کند.

درباره خمیر دندان لمینت و کامپوزیت میسویک

خمیر دندان برای لمینت و کامپوزیت میسویک ، لقب اولین خمیر دندان تخصصی برای دندان‌های دارای روکش در ایران را به خود اختصاص داده است که بهترین کیفیت را در ساخت دارد. این محصول دارای قدرت پاک‌کنندگی بالا برای دندان‌ها است و این کار را بدون آسیب رساندن و حتی سایش دندان‌ها انجام می‌دهد. در واقع، این خمیر دندان برخلاف خمیر دندان‌های سفیدکننده، به هیچ عنوان خمیر دندان قوی و سختی به‌شمار نمی‌آید و به همین خاطر حتی افراد با دندان‌های حساس نیز می‌تواند از آن استفاده کنند.

این محصول جدید میسویک طوری طراحی و فرموله شده که در زمان استفاده از آن، نه تنها دندان‌ها درخشان و تمیز می‌شوند، بلکه مینای دندان نیز تقویت خواهد شد و حتی از دندان‌ها در برابر آسیب ناشی از خوردن غذاها و نوشیدنِ نوشیدنی‌های اسیدی نیز محافظت خواهد کرد.

افزایش طول عمر و ماندگاری لمینت و کامپوزیت با خمیر دندان میسویک

استفاده از مواد کامپوزیت و لمینت روی دندان‌ها، مقاومت آنها را پایین می‌آورد و به همین خاطر، نباید از خمیر دندان‌های غیرتخصصی برای تمیز کردن و مراقبت از دندان‌های ترمیم‌شده استفاده کرد. بهترین خمیر دندان مناسب برای لیمنت و کامپوزیت باید حاوی فلوراید باشد تا ابتدا از پوسیدگی دندان جلوگیری کند و بعد باید فاقد رنگ دانه و اسکراب باشد که مانع از سایش دندان‌ها و آسیب به لایه رویه‌ای دندان شود. ویژگی‌هایی که می‌توان تمام آنها را در خمیر دندان لمینت و کامپوزیت میسویک مشاهده کرد. اما مزایا و ویژگی‌های این خمیر دندان تخصصی محدود به این مواردی که عنوان کردیم، نمی‌شود. در کل باید گفت که مزایا و ویژگی‌های خمیر دندان لمینت و کامپوزیت میسویک شامل موارد زیر می‌شود:

  • محصول فاقد رنگ دانه و اسکراب است.
  • این محصول مناسب دندان‌هایی است که در برابر رنگ و سایش حساس می‌باشند.
  • مزیت دیگر این محصول تخصصی بودن آن است و اینکه افراد باید از خمیر دندان مناسب با دندان‌های خود استفاده کنند.
  • این محصول فاقد مواد ساینده است.
  • این محصول به‌خوبی و سرعت بالا با همه عوامل مضر دندان همچون میکروب‌ها، باکتری‌های مضر دهان و پوسیدگی مبارزه می‌کند.
  • باعث افزایش طول عمر لمینت و کامپوزیت در دندان‌ها می‌شود.
  • از لک شدن دندان‌های دارای روکش جلوگیری می‌کند.

با وجود تمام این مزایا و استفاده از این مدل خمیر دندان میسویک ، می‌توانید باعث افزایش طول عمر لمینت و کامپوزیت در دندان‌های خود شوید و در کنار آن نیز، از لک شدن دندان‌های دارای روکش جلوگیری کنید.


۲۶ آبان ۱۴۰۲ ۰۳:۲۳

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *