بهترین متخصص ایمپلنت در تهران | اختصاصی نچفت

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران | اختصاصی نچفت

Dental implant - Wikipedia

در حوزه دندانپزشکی، کاشت ایمپلنت یکی از روش‌های پرکاربرد برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. با توجه به اینکه ایمپلنت‌ها به عنوان جایگزین دائمی دندان‌های طبیعی شناخته می‌شوند، انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت در تهران بسیار حائز اهمیت است.

ایمپلنت دندان یکی از روش‌های درمانی پیشرفته برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. این روش با استفاده از پایه‌های فلزی در استخوان‌فک انجام می‌شود و می‌تواند ظاهر و عملکرد دندان‌های طبیعی را به افراد بازگرداند.

انتخاب یک متخصص ایمپلنت خوب برای انجام این جراحی بسیار مهم است. یک متخصص خوب دانش و تجربه کافی در زمینه جراحی ایمپلنت دندان داشته باشد و باید بهترین روش درمانی را برای بیمار انتخاب کند.

در تهران، بسیاری از متخصصان ایمپلنت فعالیت می‌کنند. اما کدام یک از این متخصصان بهترین هستند؟

در ادامه به صورت مختصر به معرفی تعدادی از بهترین متخصصان ایمپلنت در تهران خواهیم پرداخت.

اگر شما به‌عنوان یک فرد جستجوگر در فضای مجازی و گوگل به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در تهران هستید، باید به عوامل زیر توجه کافی را داشته باشید:

  1. تجربه دندانپزشک : به علت خطرات بالقوه و پژوهش‌های پژوهشگران ، داشتن تجربه در انجام جراحی های ظریف بسیار حائز اهمیت است. به علاوه، داشتن تجربه چشمگیر به علت انجام تعداد بالای جراحی و مشکلات قبل و حین و بعد از کاشت ایمپلنت می تواند درصد موفقیت جراحی را بالا ببرد.

2. تحصیلات و تخصص : همچون تجربه، داشتن تحصیلات تخصصی در دندانپزشکی نقش حائز اهمیت دارد. باید به دنبال یک فرد با تحصیلات مناسب و متخصص در حوزه دندانپزشکی باشید.

تجهیزات به روز و مدرن : دندانپزشکی علم پویایی است و داشتن دانش روز و استفاه از تجهیزات مدرن که همواره موفقیت خدمات درمانی دندانپزشکی را بالا می برد نیز یکی از عواملی است که باید در انتخا خود در نظر بگیرید. با استفاده از تجهیزات مناسب و به روز در خدمت علم دندانپزشکی، پروسه درمان را ساده‌تر کرده و خطا ها را کاهش می دهند.

3. هزینه های منطقی: هزینه‌ای که شما بابت درمان خود پرداخت می‌کنید، در صورت گرفتن درمان اصولی و درست کاملا منطقی و قابل قبول است. بعضي افراد قابليت پذيرفتن هزينة منطقی را ندارند و به دنبال كيفيت بالاتري با پرداخت هزينة كمي هستند كه امر باعث كاستي كيفيّت كار يك دندانپزشك خواهد شد.

5. رضایت و روابط خوب : شخص و دندانپزشک بايستي یک دیگر را كاملاً درك كنند و با همكاري با يكديگر ، به يك راه حل مناسب درمانی برسند آنجاست که این رابطه دو طرفه خوب موجب درمان خوب و در نهایت رضایت مراجعه کننده می شود.

10 نفر از بهترین متخصصان ایمپلنت در تهران

در حوزه کاشت ایمپلنت، تهران به عنوان پایتخت ایران، دارای متخصصان برجسته‌ای است که در این زمینه فعالیت می‌کنند. در ادامه، به معرفی چند نفر از این متخصصان معروف پرداخته شده است:

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر مرتضی قادری:

جراح لثه ومتخصص ایمپلنت در تهران ، با سابقه‌ای بیش از 23 سال در زمینه ایمپلنت دندان فعالیت می‌کند. او به عنوان یک پزشک مجرب و متخصص در زمینه ایمپلنت دندان شناخته شده است و توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به بیماران خود، به عنوان یکی از بهترین متخصصان ایمپلنت شناخته شود.

مرکز ایمپلنت دکتر قادری یکی از مجهز ترین مراکز ایمپلنت درمحله شریعتی تهران می باشد که همه روزه پذیرای بیماران نیازمند ایمپلنت دندان می باشد.

شرایط پرداخت آسان، تعرفه مناسب، کادر درمانی مجرب از ویژگی های بارز کلینیک ایمپلنت دکتر قادری می باشد.

جهت دریافت وقت ویزیت به آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://drmortezaghaderi.com/

کلینیک دندانپزشکی آیریک - دکتر صادق آقاجری

دکتر صادق آقاجری :

دکتر زرندی یکی از متخصصان برجسته در زمینه کاشت ایمپلنت در تهران است. او متخصص جراحی لثه و ایمپلنت است و تجربیات چندین ساله در انجام عملیات کاشت ایمپلنت را داراست.

جهت وقت ویزیت کلیک کنید

صفحه اصلی

دکتر رضا شاکر:

دکتر رضا شاکر متخصص ایمپلنت دندان و جراح لثه از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. کلینیک دکتر شاکر در غرب تهران محله سعادت آباد می باشد و دارای تجهیزاتی مدرن و به روز می باشد.

جهت رزرو وقت کلیک کنید

https://drshakerclinic.com/

دکتر شیرین لواف:

دکتر لواف از متخصصان برجسته پروتز است. او دارای مدرک دکترای تخصصی در این حوزه است و تجربیات فراوانی در انجام عملیات کاشت ایمپلنت نیز دارد.

دکتر مسعود نیکخواه :

دکتر نیکخواه یکی از متخصصان دندانپزشکی و ایمپلنت تهران است. ایشان عضو انجمن دندانپزشکی ایران و دارای مدرک دکتری تخصصی دندانپزشکی از دانشگاه تهران هستند.

دکتر سیدمهدی مرتضوی:

نیز یکی دیگر از متخصصان برجسته ایمپلنت تهران است. ایشان عضو انجمن دندانپزشکی ایران و انجمن ایمپلنتولوژی ایران و دارای مدرک دکتری تخصصی دندانپزشکی از دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

دکتر محمدمهدی سلطانی:

نیز یکی از متخصصان باتجربه ایمپلنت تهران است. آنها عضو انجمن دندانپزشکی ایران و انجمن ایمپلنتولوژی ایران و دارای مدرک دکتری تخصصی دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی هستند.

دکتر محمد بیات:

جراحی ترمیمی دهان، فک و صورت از اساتید دانشگاههای معتبر ایران و از متخصصان بنام در زمینه ایمپلنتهای دندانی است

دکتر ستاره هاشمی:

متخصص جراحی لثه از متخصصان بانوی ایران است که در حوزه دندانپزشکی تخصصی کاشت ایمپلنت آوازه ای در ایران دارند.

دکتر عباس گشاده رو:

یکی دیگر از متخصصان برجسته ایمپلنت تهران است. ایشان عضو انجمن دندانپزشکی ایران و انجمن ایمپلنتولوژی ایران و دارای مدرک دکتری تخصصی دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *