آیا با انواع برند بوتاکس آشنا هستید + معرفی بهترین برندها | اختصاصی نچفت

آیا با انواع برند بوتاکس آشنا هستید + معرفی بهترین برندها | اختصاصی نچفت

چکیده : امروزه شاهد برندهای مختلف بوتاکس هستیم که هر کدام اثربخشی و ماندگاری متفاوتی دارند. پس بسیاری از زیباجویان به دنبال بهترین مارک بوتاکس می گردند و دوست دارند در کنار پرداخت هزینه، نتیجه دلخواه شان را مشاهده کنند.

بوتاکس پروتئین ساخته شده از سم بوتولینوم است که  باکتری کلستریدیوم بوتولینو آن را تولید می کند.در واقع بوتاکس نوعی سم است که پزشکان کاملا اصولی و در دوزهای کم آن را تزریق می کنند و زیباجویان از فواید آن لذت می برند.تزریق بوتاکس به عنوان راهکاری برای حذف چین و چروک های پوست، درمانی محبوب است. به همین خاطر، انواع برند بوتاکس در بازار جهانی رونمایی شده و توسط تمام متخصصان زیبایی استفاده می شود.

بوتاکس نام سم تولید شده از باکتری clostridium botulinum است که در صورت مصرف آن، موجب مسمویت می شود. اما دانشمندان از اثرات آن سواستفاده و رهایی برای حذف چین و چروک ها پیدا کردند. تزریق مقادیر بسیار کم این سم به عضلات، موجب تضعیف ماهیچه ها می شود و برای مدتی آن ها را از کار می اندازد.مشاهده ویدیو آموزش تزریق بوتاکس شما را با این تخصص بیشتر آشنا میکند. سازمان مدیریت بر صنایع غذا و داروی آمریکا پس از تایید اثربخش بوتاکس برای درمان بیمارهایی همچون چشم تنبل، آن برای تضعیف ماهیچه های کنترل شده نیز معرفی کرد.

انواع برند بوتاکس

تزریق بوتاکس تنها در چند دقیقه طول می کشد و خبری از جراحی یا بیهوشی نیست و یکی از کاربرد های آن درمان میگرن با بوتاکس است که پس از یک هفته اثرات آن مشاهده می شود و برای حفظ نتایج باید هر چند ماه یک بار تزریق تکرار شود. انواع برندهای معتبر بوتاکس در کلینیک های زیبایی در حال استفاده است که با توجه به شرایط بیمار و پیشنهاد متخصص بهترین نوع آن انتخاب می شود. در موارد زیر با پراستقبال ترین برندهای بوتاکس آشنا می شوید:

1.برند بوتاکس؛ اولین مارک

برند بوتاکس (BOTOX) اولین برندی است که سم بوتولونیم را رونمایی کرد. اما در حال حاضر یک برند از انواع بوتاکس است. ماندگاری این مارک حدود 4 الی 6 ماه است که از مواد غیرفعال تولید می شود. احتمال بروز واکنش های آلرژیک یا مشکلات دیگر بعد از تزریق آن وجود دارد که در صورت مشاهده هر گونه آلرژی مانند تبخال به پزشک مراجعه کنید.

2.برند دیسپورت؛ محبوب دل ها

یکی از پرطرفدارترین انواع برند بوتاکس، دیسپورت (Dysport) است که توسط شرکت گالدرما تولید می شود. این برند هم در ایران و هم در کل دنیا مورد استقبال قرار می گیرد که کشور سازنده آن در کشور انگلستان حضور دارد. با تزریق بوتاکس دیسپورت شاهد بازگشایی خطوط بین دو ابرو و حذف خطوط پیشانی خواهید بود.

اثرات دیصپورت بعد از دو روز شروع به خودنمایی می کند. مدت ماندگاری آن نیز متغیر است و برای هر فردی متفاوت می باشد. اما معمولا حدود 4 الی 6 ماه دوام خوبی از خودش نشان می دهد. پزشکان برای تزریق در ناحیه خط اخم حدود 0.05 میلی لیتر در نظر می گیرند که حداکثر در 5 قسمت از اطراف ابرو و پیشانی تزریق را انجام می دهند.

3.برند زئومین؛ راز جوانی جهانیان

زئومین یکی از برندهای تایید شده سازمان غذا و دارو جهان است که توسط شرکت آلمانی تولید می شود. این دارو به خوبی عضلات مختلف صورت را فلج می کند و در کل دنیا معرفی شده است. همانطور که گفته می شود آلمان نقطه عطف تولید دارو در کل اروپا است، بی تردید این برند جز بهترین ها است.

زئومین به خوبی می تواند سخت ترین خطوط اخم را موقتا صاف کند و حاوی نوروتوکسین است. علاوه بر تزریق خطوط اخم، برای درمان افراد مبتلا به دیستونی گردن رحم و بلفارواسپاسم نیز استفاده می شود. ماندگاری این برند بوتاکس خارجی حدود 3 الی 5 ماه گزارش شده است که متخصصان برای تزریق بدون درد آن، از بی حس کننده های موضعی استفاده می کنند.

4.مارک بوتاکس فرانسوی؛ درماتوکس

بوتاکس درماتوکس یکی دیگر از داروهای درمانی برای حذف چین و چروک های پوستی است که به عنوان روش درمانی جدید به درمان منافذ باز پوستی، قرمزی صورت، آکنه و خطوط سطحی و عمیق صورت کمک می کند. بوتاکس Dermatox دارای غلظت بالایی است که با شل کردن عضلات موجب حذف چروک های پوست می شود و از انتقال سیگنال های عصبی پیشگیری می کند. امروزه این برند در کشور کانادا ساخته می شود و در پک های 100 و 500 واحدی در بازار موجود است. نحوه تزریق این ماده مانند دیگر انواع برند بوتاکس است که تنها در چند دقیقه طول می کشد و بعد از آن نیازی به استراحت ندارید. از دیگر اثرات جذاب این ماده می توان به تولید کلاژن بیشتر و کاهش چربی های زیر پوستی اشاره کرد. در واقع درماتوکس پک کامل جوانسازی پوست است که تاثیرات شگفت انگیزی برای زیباجویان به همراه دارد.

برای معرفی ادامه برندها وارد سایت دکتر بیدکی شوید.

بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس خارجی

در گذشته، تنها چند مارک بوتاکس در بازار وجود داشت، امروزه تعداد آن ها بسیار بیشتر شده است. از بوتاکس گرفته تا برندهای جدید که انتخاب از میان آن ها کاملا گیج کننده است. اکثر افراد برای انجام این روش جوانسازی به دنبال این هستند که چه مارکی برای تزریق بوتاکس بهتر است. بیشتر برندهای مشهور تاثیر یکسانی دارند و نتیجه ضعیف استفاده از آن ها را نمی توان به گردن مارک بوتاکس انداخت. در واقع، اثر ناچیز تزریق بوتاکس به دلیل دوز کمی است که توسط پزشک تجویز می شود.

واقعیت این است که پزشکان بی تجربه در دوزهای کم تزریق را انجام می دهند. یا این که به میزان تجویزی مورد دلخواه شان بسنده می کنند. دیگر دلیل تزریق دوز کمتر، پایین نگه داشتن قیمت است. پس ماندگاری طولانی و نتیجه چشمگیر تنها به مارک بوتاکس مربوط نمی شود و تاحدودی به مهارت های پزشک بستگی دارد.

بهترین مارک بوتاکس ایرانی

بهترین مارک بوتاکس ایرانی کدام است؟

یکی از برندهای مطرح ایرانی برای تزریق بوتاکس، مصپورت یا مسپورت است که نسبت به محصولات خارجی قیمت منصفانه ای دارد. این مارک هم رده برندهای خارجی است که برای موقت خطوط اخم و پیشانی را از بین می برد. از جذابیت های مسپورت می توان به عوارض بسیار کم آن اشاره کرد که توجه بسیاری از زیباجویان و متخصصان زیبایی را به خودش جلب کرده است. تزریق این بوتاکس تفاوت چندانی با برندهای خارجی ندارد و بعد از 3 الی 10 روز اثرات خود را در چهره نشان می دهد.

جالب است بدانید برخی افراد از کشورهای دیگر برای تزریق این برند به کشورمان می آیند و از کیفیت بالای آن لذت می برند. از نظر سلامتی، این محصول به تاییدیه سازمان سلامت و دارو درآمده است.

تشخیص بوتاکس اصلی از تقلبی

تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی

نحوه تشخیص بوتاکس تقلبی چگونه است؟ همیشه برای تزریق بوتاکس مراجعه به مراکز درمانی و کلینیک های معتبر توصیه می شود. پزشکان فعال در این مراکز برندهای محبوب را با گواهی FDA یا استانداردهای اروپایی خریداری می کنند و از اصل بودن محصول مطمئن هستند. در صورت امتحان کردن این ایده محبوب جوانسازی خوب است از پزشک خود بخواهید پک بوتاکس تزریقی را به شما نشان دهد. با مشاهده جلد و نوع برند خیالتان بابت تزریق بوتاکس آسوده می شود.

برچسب پک بوتاکس مهم ترین ویژگی اصل بودن برند است. روی این برچسب کد 16 رقمی وجود دارد که از طریق درگاه های ارتباطی اصالت دارو تایید می شود. واضح است داروهای دارای تاییدیه وزارت بهداشت و درمان طبق شرایط نگهداری شده اند و وزارتخانه بر نحوه نگهداری آن نظارت کامل دارد. اما سلامت داروهای وارد شده به صورت غیرقانونی غیر قابل تضمین است و عملا عملکرد مناسب را نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *