مهمان ویژه و خاص رونالدو !! | اختصاصی نچفت

مهمان ویژه و خاص رونالدو !! | اختصاصی نچفت

جورجینا رودریگرز با انتشار یک استوری جالب توجه در اینستاگرام اش از مهمانان ویژه بازی رونالدو در ورزشگاه ریاض رونمایی کرده است.

زمستان سال گذشته بود که کریستیانو رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال در اقدامی باورنکردنی و جنجالی راهی باشگاه النصر در لیگ عربستان شد، اما این انتقال پر سر و صدا انتقاد های زیادی برای رونالدو و تصمیم عجیب اش به همراه داشت.

حتی طرفداران پر و پا قرص ستاره فوتبال پرتغال هم از او خشمگین شده و او را بابت رفتن به فوتبال عربستان سرزنش کردند.

با این وجود و پس از گذشت ماه ‌ها اکنون این ستاره ۳۸ ساله محبوب یکی از مهره ‌های اصلی این باشگاه است که مدیران النصر حساب ویژه ای روی او باز کرده اند، در همین راستا حالا انتشار استوری بامزه ای از سوی جورجینا نامزد مشهور رونالدو در صفحه اینستاگرام اش توجه هواداران کریس را جلب کرده است.

این مدلینگ پرحاشیه در تصویری نشان داده که فرزندان کوچک رونالدو هم در اقدامی جالب به عنوان مهمان ویژه برای تشویق پدرشان به ورزشگاه ریاض رفته اند. جورجینا با این استوری رونالدو را شیفته خودش کرد
پس از حضور عجیب و پر سر و صدای نابعه فوتبال در لیگ عربستان، شب گذشته او بالاخره موفق شد نخستین جام قهرمانی اش را با این تیم کسب کند، این در حالی است که پس از پیوستن رونالدو به لیگ عربستان اغلب دوستداران اش او را بابت این انتخاب در سال های پایانی فوتبال اش سرزنش کردند.

اما درخشش و گلزنی شب گذشته فوق ستاره فوتبال جهان با پیراهن النصر در مقابل الهلال در فینال جام باشگاه‌های عربی بار دیگر ثابت کرد او در ۳۸ سالگی همچنان یک نابغه در فوتبال است، در همین خصوص حالا جورجینا مدل مشهور جهانی با انتشار تصویری از شادی فرزندان رونالدو قهرمانی او را با جملاتی احساسی تبریک گفته است.

این مدل ۲۸ ساله آرژانتینی در این استوری خانوادگی و عاشقانه خطاب به رونالدو نوشته است: تبریک میگم بابای عزیز.

همچنین او از هشتگ قهرمانان برای تمجید و تحسین درخشش اعضای باشگاه النصر استفاده کرده است.


۳۱ مرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۳۵

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *