دورخیز پرهیاهوی “سلنا گومز” به مناسب انتشار آهنگ جدید | اختصاصی نچفت

دورخیز پرهیاهوی “سلنا گومز” به مناسب انتشار آهنگ جدید | اختصاصی نچفت

سلنا گومز خانم خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی با انتشار عکس‌هایی جدید خبر از انتشار آهنگی جدید پس از یک سال داد!

سلنا گومز خانم خواننده 31 ساله آهنگ جدید خود را با انتشار عکس‌هایی جدید و جنجالی در فضای مجازی جشن گرفت، سلنا گومز انتشار آهنگی جدید را به طرفدارانش وعده داد! این اولین آهنگی است که بعد از استراحت یک ساله خانم خواننده منتشر خواهد شد.

سلنا گومز آهنگ جدید خود را در تاریخ 25 آگوست منتشر خواهد کرد. او حالا بیش از یک سال است که در زمینه موسیقی فعالیتی نداشته است
خانم خواننده در پیام خود نوشت: «مدتی است که درخواست موسیقی جدید می‌کنید. از آنجایی که کار بر روی جدیدترین آلبومم هنوز به اتمام نرسیده است تصمیم گرفتم یک تک آهنگ منتشر کنم، این آهنگ را مدتی پیش نوشتم. یک آهنگ کاملا مناسب با حال و هوای تابستان است.»
در یک بیانیه مطبوعاتی آمده است که گومز می‌خواست برای طرفدارانش یک آهنگ سرگرم کننده در پایان تابستان فراهم کند تا از آن لذت ببرند زیرا آن‌ها صبورانه منتظر انتشار آهنگی جدید بودند.

روز دوشنبه، طرفداران شروع به حدس و گمان درباره انتشار آهنگی جدید از سلنا گومز کردند. شایعات با پیدا شدن وب سایتی جدید آغاز شد. در این وبسایت کلمات «Single Soon?» با حروف قرمز درشت دیده می‌شد. همچنین علامت برند تولید موسیقی این خانم خواننده.
آهنگ جدید “سلنا گومز” به زودی منتشر خواهد شد
سرنخ دیگر مبنی بر انتشار آهنگ جدیدی از گومز این بود که در پایین صفحه پیوندهایی به صفحه‌های اجتماعی این ستاره پاپ نیز وجود داشت و طرفداران می توانستند برای به روز رسانی در سایت ثبت نام کنند.

علاوه بر این وب سایت، طرفداران همچنین متوجه بروشورهایی با عبارت “Single Soon?” در سراسر شهرهای ایالات متحده شدند. این بروشورها شامل شماره تلفنی بود که مردم می‌توانستند با آن تماس بگیرند.

طرفداران گزارش دادند که پس از شماره گیری، یک پیام رمزآلود با صدای خواهر کوچکتر گومز، گریسی تیفی، 10 ساله و بخشی از این آهنگ جدید به گوش می‌رسد.
گومز همچنین در ماه ژوئن مجموعه عکس‌هایی از خود در حال ضبط آهنگ در مقابل میکروفون در استودیو را به اشتراک گذاشت.

در ماه فوریه، او در مصاحبه‌ای فاش کرد که سبک آهنگ‌های جدیدش شاد و صادقانه خواهد بود.


۳۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۹:۲۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *