بازگشت مرموز همسر حسین ماهینی به اینستاگرام | اختصاصی نچفت

بازگشت مرموز همسر حسین ماهینی به اینستاگرام | اختصاصی نچفت

حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اش خبر بازگشت همسرش به فضای مجازی را اعلام کرده است.

هفته های اخیر بود که انیس مهمدی همسر حسین ماهینی کاپیتان اسبق پرسپولیس با انتشار یک استوری جنجالی از احضار خود به دادسرا خبر داد، البته او در این استوری واکنش تند و تیزی به این موضوع نشان داد و اعلام کرد که بابت این ابلاغیه از مسئولین امر شکایت خواهد کرد.

هرچند پس از این اتفاق او دیگر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام فعالیتی نکرد و به نظر می رسید که بار دیگر برای مدتی از شبکه های اجتماعی فاصله گرفته است.
اما ساعاتی پیش ستاره قدیمی پرسپولیس با انتشار تصاویری از خودش در کنار همسرش انیس مهمدی خبر از بازگشت او به فضای مجازی داده است، حسین ماهینی با نمایش استوری صفحه کاری همسرش که یک پیج آرایشی و زیبایی است به تمامی حواشی اخیر درباره شایعه بازداشت او پایان داده است.

طعنه آتشین حسین ماهینی به حضور نیمار در عربستان
در ساعات گذشته انتقال نیمار از پاری‌سن‌ژرمن فرانسه به الهلال عربستان با واکنش های گسترده ای در رسانه ها مواجه شده است.

البته پس از پیوستن رونالدو به النصر، و کریم بنزما به الاتحاد به عقیده اغلب اهالی فوتبال حالا دیگر لیگ عربستان به یکی از گرانقیمت ترین لیگ های دنیا بدل شده است.

با این وجود حضور این ستارگان مشهور در فوتبال عربستان بازتاب متفاوتی از سوی برخی از چهره های مطرح فوتبال کشورمان داشته است‌.

در همین رابطه حالا حسین ماهینی کاپیتان اسبق پرسپولیس با انتشار یک استوری طعنه آمیز در اینستاگرام اش به مقایسه عجیب فوتبال جهان و عربستان پرداخته است.

ستاره پیشین سرخ پوشان در این رابطه نوشته است: «منتخب لیگ عربستان سه هیچ منتخب جهان رو میبره


۳۰ مرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۲۵

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *