قیمت پرستار سالمند در منزل | اختصاصی نچفت

قیمت پرستار سالمند در منزل | اختصاصی نچفت

آیا نمیدانید قیمت پرستار سالمند در منزل چقدر است؟ عزیزان سالمندان ما بالا رفتن سن به شخصی نیاز دارند تا که در کارهایشان را انجام دهد و در کنارشان باشد کمک گرفتن از یک پرستار در منزل میتواند کمک بزرگی به سلامتی سالمندان ما کند نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل نیز می تواند در این شرایط به شما آرامش بیشتری دهد تا با خیال راحت به کارهای خود برسید اما قطعا شما نمیخواهید هزینه بسیاری بپردازید خصوصا اگر بودجه کمی دارید.

اگر تصمیم دارید یک مراقب سالمند در خانه استخدام کنید به شما توصیه می کنیم قبل از هر کاری اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید تا بتوانید یک انتخاب درست و بدون دغدغه درباره تصمیم گیری بر انتخاب و قیمت پرستار سالمند داشته باشید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پرستار سالمند

عواملی که بر قیمت پرستار سالمند تاثیر دارند میتواند بر اساس شرایط متفاوت باشد و به شرایط فیزیکی سالمند، نیازهای پرستاری و دامنه مراقبت بستگی دارد بنابراین برای تعیین حقوق مراقبت از سالمندان در منزل باید شرایط زیر در نظر گرفته شود.

بیماری های سالمند

هزینه های مراقبت از سالمند در منزل برای عزیزان مبتلا به بیماری های خاص با سالمندانی که فقط به همدم نیاز دارد بسیار متفاوت است. یک مراقب حرفه ای و با تجربه در کنار انجام امور منزل می تواند مهارت های بالینی مانند اندازه گیری فشار و قند خون سالمند، دادن داروهای او، تعویض بانداژ و تزریق را هم برایش انجام دهد.

مشکلات حرکتی

یکی دیگر از عواملی که بر حقوق نگهداری سالمند در منزل تأثیر می گذارد مسائل حرکتی است. اگر فرد مورد نظر به دلیل ناتوانی جسمی، سکته مغزی یا دلایل دیگر قادر به حرکت نیست و پرستار باید با حرکت در رختخواب، حمام کردن، جلوگیری از زخم بستر و … به او کمک کند برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت.

امور منزل

هر چه مسئولیت در خانه بیشتر باشد حقوق پرستار سالمند بیشتر میشود. انجام کارهای خانه مانند نظافت منزل، خرید، پخت و پز و تهیه غذا، پذیرایی از میهمانان بر هزینه های نگهداری از سالمندان در منزل تأثیر گذار است.

مدت زمان حضور پرستار

ساعات کاری یک پرستار در روی هزینه نهایی تاثیر می گذارد برخی از سالمندان فقط برای چند ساعت در روز نیاز به مراقبت دارند در حالی که برخی دیگر ممکن است به دلیل شرایط جسمی و پزشکی خود برای مدت طولانی تری به مراقب احتیاج پیدا کنند.

تعداد افراد سالمند در منزل

در صورت وجود چند عزیز سالخورده در خانه کسانی که نیاز به خدمات پرستاری مانند مراقبت، نظافت منزل و … دارند باید برای هر نفر هزینه بیشتری به پرستار بپردازند.

فاصله منزل پرستار و سالمند

آدرس و موقعیت مکانی که پرستار باید هر روز به منزل سالمند مراجعه کند یکی از عواملی است که روی هزینه ها تأثیر می گذارد هر چه مسافت بیشتر باشد هزینه استخدام پرستار بیشتر می شود.

قیمت پرستار سالمند بر اساس انواع آن

قیمت پرستار سالمند نیز بر اساس انواع آن میتواند متفاوت باشد خدمات مورد نیاز درخواستی افراد با توجه به شرایط ممکن است شامل انواع مختلفی باشد که عبارت اند از:

پرستار سالمند شبانه روزی در منزل

از آنجایی که پرستار شبانه روزی باید 24 ساعت شبانه روز از سالمندان مراقبت کند باید فردی باشد که دغدغه خانه و زندگی خود را نداشته باشد و وظایف سنگینی بر دوش خود نداشته باشد تا در آرامش از سالمندان مراقبت کند. قیمت پرستار تمام وقت سالمند نسبت به انواع دیگر کمتر است زیرا برای او دیگر لازم نیست هزینه رفت و آمد پرداخت کنید.

پرستار نیمه وقت برای افراد سالخورده

یک پرستار نیمه وقت اساساً کسی است که چند روز در هفته از سالمند مراقبت می کند. برخی از والدین که در خانه فرزندان زندگی می کنند به خاطر امور و فعالیت آن ها نصف روز تنها هستند در این صورت داشتن یک پرستار پاره وقت که بتواند در غیاب آن ها از والدینشان مراقبت کند بسیار مفید است.

پرستار ساعتی سالمند در منزل

از آنجایی که این روزها فرزندان مشغله کاری زیادی دارند ممکن است برای مدت محدودی به فردی نیاز باشد که از سالمندان مراقبت کند. پرستار ساعتی سالمند با توجه به یک سری ویژگی ها می تواند شما را در این ساعات کمک کند.

وظایف پرستار سالمند

  • مراقبت از سالمند
  • کمک به رفع نیاز های روزانه سالمندان
  • تهیه غذا برای سالمند
  • انجام کارهای مورد علاقه سالمند در زمان فراغت
  • انجام امور منزل برای سالمند
  • رسیدگی به وضعیت داروهای سالمند در زمان مشخص و کمک به روند درمان سالمند
  • رعایت بهداشت سالمندان

مزایای پرستار سالمند در مقایسه با خانه سالمندان

مراقبت در منزل تضمین می‌کند که سالمندان همیشه در خانه هستند بنابراین خانواده و دوستان می‌ توانند در هر زمانی از آنها دیدن کنند و هیچ ساعت ملاقات خاصی مانند خانه سالمندان وجود ندارد.

سالمندان در خانه خودشان زندگی میکنند و پرستار در انجام کارهای روزمره به آن ها کمک کنند در این صورت آزادی سالمند حفظ می شود و آرامش بیشتری دارد.

از آنجایی که یک سالمند اغلب در خانه زندگی می کند هزینه ها کمتر از خانه سالمندان خواهد بود.

مراقبت به صورت تخصصی تری برای سالمند انجام خواهد شد و نگرانی های اعضای خانواده کاهش می یابد.

آسانیسم بهترین پلتفرم خدمات پرستاری سالمند در منزل

امروزه با افزایش تعداد افراد سالخورده نیاز به پرستار سالمند افزایش یافته است پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با قیمت مناسب در ارائه این خدمات پاسخگوی نیاز شماست.

برای استخدام پرستار سالمند آسانیسم ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید و وضعیت جسمانی و شرایط سالمند خود را توضیح دهید پرستار مورد نظر با مشاوره تخصصی برای سالمند شما انتخاب می شود و پس از گذشت چند روز از ارائه خدمات پرستاری در صورت رضایت از پرستار می توانید نسبت به عقد قرارداد رسمی با شرکت اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *