لباس عجیب غریب و درختی “کاردی بی” در جشنواره مد پاریس!! | اختصاصی نچفت

لباس عجیب غریب و درختی “کاردی بی” در جشنواره مد پاریس!! | اختصاصی نچفت

کاردی بی» رپر آمریکایی بی‌گمان می‌داند که چگونه در کنار جذاب‌ترین خانه‌های مد، نمایش متفاوتی داشته باشد!

هفته مد فاخر پاریس به پایان رسید و هنوز ناگفته‌های زیادی درباره طرح‌های مجللی که در این نمایش مد ارائه شد باقی مانده است، اما اگر بخواهیم یک عنصر شاخص در کل این رویداد را بررسی کنیم، حتما «کاردی‌ بی»، خواننده سبک رپ آمریکایی، یکی از گزینه‌ها خواهد بود.

«کاردی‌ بی» در نمایشی با لباس مخمل مشکی و طلایی این خانه مد، به معنای واقعی کلمه «کاردی فاخر» بود، گوشواره‌ها و النگوهای طلایی و آن شنل مشکی فوق‌العاده حجیم در کنار هم، یک حس سلطنتی به ظاهر او اضافه کرده بود، «کاردی‌ بی» همان روز با ظاهری کاملا متضاد در نمایش تام براون دیده شد.

او در لباس توییدی شیکی که به تن داشت و سربند طلایی روی سرش، ظاهر ظریفی داشت که تا مدت‌ها می‌شود درباره آن صحبت کرد، کاردی‌ بی در نمایش «ژان پل گوتیه»، طراح فرانسوی، با یک سرهمی چسبان با طرح‌های چاپی از این خانه مد ظاهر شد.

جدا از طرح‌های منحصربه‌فردی که روی لباسش چاپ شده بود، چوکر پهن نقره‌ای که به گردن بسته بود، حسابی جلب‌توجه می‌کرد، رپر مشهور با یک لباس مجلل از خانه مد بالنسیاگا‌، این نمایش را نیز به تصرف خود درآورد،او یک سرهمی مشکی براق با یک پاپیون بزرگ که از یک طرفش افتاده بود، به تن داشت.


۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۲۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *