زندگی مشترک “جیسون استاتهام” و خانم سوپرمدل شما را شگفت‌زده خواهد کرد | اختصاصی نچفت

زندگی مشترک “جیسون استاتهام” و خانم سوپرمدل شما را شگفت‌زده خواهد کرد | اختصاصی نچفت

بازیگر مشهور جیسون استاتهام 56 ساله و خانم سوپرمدل رزی هانتینگتون وایتلی 36 ساله از محبوب‌ترین زوج‌های هالیوود هستند!جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی رابطه احساسی خود را در سال 2009 آغاز کرده و حالا دو فرزند دارند!جیسون استاتهام و مدل رزی هانتینگتون وایتلی از محبوب‌ترین زوج‌های مشهور هالیوودی هستند.

این زوج رابطه احساسی خود را در سال 2009 آغاز کردند. جیسون و رزی در سال 2016 نامزد کردند،از آن زمان این زوج صاحب دو فرزند شدند. پسر 6 ساله به نام جک و دختری یک ساله به نام ایزابلا.

پدر و مادر دوست داشتنی این دو فرزند هنوز مراسم عروسی خود را برگزار نکرده‌اند،این زوج در مصاحبه‌ای اعتراف کردند که منتظر هستند تا پسرشان کمی بزرگتر شود تا بتواند نقش مهمی در این مراسم ویژه داشه باشد،این زوج برای محرمانه و خصوصی نگه داشتن جزئیات خود شهرت دارند می دارند. با این حال آن‌ها در مصاحبه‌های خود همیشه درباره یکدیگر صحبت می‌کنند.

رزی قبلاً در مورد جیسون گفته بود: «جیسون شخصی است که بیشتر از هر کسی در زندگی مراقب من است، امیدوارم او هم همین نظر را درباره من داشته باشد. من چیزهای زیادی درباره زندگی از او آموختم.»
زوج هالیوودی به زادگاه خود بازگشتند!
این مدل سابق برند ویکتوریا سیکرت اضافه کرد: «من فردی هستم که احتمالاً ذاتاً کمی نرم‌تر هستم. او از من حمایت زیادی کرد تا تصمیمات سختی درباره زندگی‌ام بگیرم»

رزی همچنین نگاهی اجمالی از زندگی شخصی خود با این آقای ستاره و فرزندانشان به اشتراک گذاشته است. از سال گذشته، این خانم مدل عکس‌هایی از زندگی خانواده خود در حومه بریتانیا به اشتراک گذاشته است،در سال 2021 این زوج پس از نقل مکان به بریتانیا مبلغ باورنکردنی 15 میلیون پوند را برای سه ملک خرج کردند. آن‌ها عمارت خود در مالیبو را به مبلغ 14 میلیون پوند در پایان سال 2020 فروختند و سپس خانه‌هایی را در لندن و حومه خریدند،یکی از دوستان نزدیک این زوج درباره تصمیم آن‌ها برای نقل مکان به بریتانیا گفت: «رزی و جیسون عاشق لس آنجلس بودند. با این حال آن‌ها دوست داشتند به بریتانیا برگردند. آن‌ها می‌دانستند که زمان بازگشت فرا رسیده است،به خصوص حالا که جک به زودی مدرسه را آغاز خواهد کرد.

جیسون و رزی به آفتاب کالیفرنیا عادت کرده بودند با این حال خوشحال هستند که به خانواده خود نزدیکتر هستند.» جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی هر دو اصالتا اهل بریتانیا هستند.


۱۵ مرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۲۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *