جراحی‌های زیبایی این زن تمامی ندارند، جراحی اخیر او طرفدارانش را نیز شوکه کرد | اختصاصی نچفت

جراحی‌های زیبایی این زن تمامی ندارند، جراحی اخیر او طرفدارانش را نیز شوکه کرد | اختصاصی نچفت

آناستازیا پوکرشچوک (Anastasiia Pokreshchuk) که به عنوان زنی که بزرگترین گونه های جهان را دارد شناخته می شود، یک مدل ۳۳ ساله اهل کیف اوکراین است که شمارش تعداد عمل های جراحی زیبایی که انجام داده، از دستش در رفته است،او از ۲۶ سالگی شروع به انجام عمل های زیبایی کرده و این اعتیاد همچنان ادامه دارد. او که به تازگی بر خلاف هشدارهای پزشکان، تحت عمل جراحی سینه قرار گرفته بود، بار دیگر برای بزرگ کردن سینه هایش، زیر تیغ جراحی رفت. این بار حتی طرفدارانی که ظاهر عجیب او را دوست دارند و همیشه او را تشویق می کنند هم، نگران سلامتی او شده اند
آناستازیا اخیرا ویدیویی از خود روی تخت بیمارستان به اشتراک گذاشته است که ظاهرا او را در حال آماده شدن برای جراحی مجدد بزرگ کردن سینه نشان می دهد. این ویدیو نزدیک به ۵,۰۰۰ لایک و ۹۰۰ کامنت دارد که اکثر پیام ها شامل درخواست هایی از او می شوند که می خواهند این روند را متوقف کند.

آناستازیا در ویدئویی که روش جراحی اش را در آن توضیح می‌دهد، ایمپلنت‌های قدیمی سینه‌اش را نشان داد و آن‌ها را با ایمپلنت‌های جدیدش مقایسه کرد. او در توضیح نوشت: «اینها ایمپلنت های قدیمی من هستند. اما الان ایمپانت های ۱۰۵۰ میلی لیتری دارم. آنها (کلینیکی که او عمل های زیبایی اش را در آنجا انجام می دهد) کل ترکیه را دنبال این ایمپلنت ها برای من گشته اند، چراکه این سایز تولید نمی شود و تنها به صورت سفارشی ساخته می شوند و برای آماده شدنشان باید کلی صبر کنید. اما آنها در سریع ترین زمان ممکن این ایمپلنت ها را برای من پیدا کردند،او طرفداران خود در اینستاگرام را در جریان تمام عمل های خود قرار می دهد، حتی ویدیوهایی از فیلر در فک و گونه‌هایش را هم به اشتراک می‌گذارد،بخش نظرات پست های او همیشه پر از نگرانی و حتی توهین است،یکی از بینندگان ویدیوی او نوشت: «تو دختر زیبایی هستی. چه نیازی به آن گونه ها و لب ها داری؟» کاربری نوشت: «آن ایمپلنت‌های استخوان گونه مضحک هستند! احتمالا یکی از بدترین جراحی های زیبایی که تا به حال دیده ام!

در حالی که دیگری گفت:«چه مشکلی با چهره ات داری؟»
در جولای ۲۰۲۰، آناستازیا در در مصاحبه با برنامه تلویزیونی This Morning گفت که علیرغم هشدارهای یک پزشک، از تزریق به بدن خود دست نخواهد کشید. فیلیپ اسکوفیلد ظاهر او را عجیب توصیف کرد و دکتر الکس کاریدیس، جراح زیبایی که در برنامه به آنها پیوست، ظاهر آناستازیا را نتیجه جراحی زیبایی مشکوک دانست،با وجود همه انتقادها و هشدارها، این زن که بزرگترین گونه های جهان را دارد، به ظاهر خود افتخار می کند و همچنان عکس ها و فیلم های جراحی های زیبایی خود در رسانه های اجتماعی می گذارد و از واکنش ها نمی ترسد.


۹ مرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۳۵

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *