هدیه جالب بازیگر فیلم “باربی” به جیمین عضو گروه “BTS” | اختصاصی نچفت

هدیه جالب بازیگر فیلم “باربی” به جیمین عضو گروه “BTS” | اختصاصی نچفت

رایان گاسلینگ آقای بازیگر مشهور به یک دلیل جالب و بامزه گیتار مشهور فیلم جدیدش را به جیمین عضو گروه موفق بی تی اس هدیه داد!

رایان گاسلینگ پس از پوشیدن لباسی دقیقا مانند جیمین با دادن هدیه‌ای ویژه از او معذرت خواهی کرد.رایان گاسلینگ گیتار باربی خود را پس از کپی کردن ظاهر ستاره بی تی اس به او هدیه داد.

ستاره فیلم باربی گفته است این قانون کن بود که پس از پوشیدن همان پیراهنی که جیمین در یک موزیک ویدیوی گروه بی تی اس به تن داشت «پرارزش‌ترین دارایی» خود را به او هدیه دهد.
گاسلینگ، 42 ساله، برای نقشش در فیلم باربی، ظاهرهای بسیار متفاوتی به تن داشت.با این حال یکی از لباس‌های او کاملا شبیه لباسی است که جیمین در یکی از موزیک ویدیوهای گروه خود پوشیده بود.

رایان گاسلینگ با انتشار ویدیویی خطاب به جیمین گفت:«سلام، جیمین. من رایان گاسلینگ هستم. من متوجه شدم که لباسی که در موزیک ویدیو «اجازه برای رقصیدن» به تن درای مانند لباس کِن در فیلم باربی است.»به همین دلیل، گاسلینگ فاش کرد که او تصمیم دارد ارزشمندترین دارایی کن را به این آیدل مشهور هدیه بدهد.این هدیه ویژه گیتاری است که آقای بازیگر برای نقش جدید خود از آن استفاده کرده است.
یکی دیگر از اعضای گروه بی تی اس نیز گیتار هدیه گرفته بود!رایان گاسلینگ در ادامه ویدیو توضیح داد: «من باید این گیتار را به تو بدهم.تو اول این لباس را پوشیدی و قطعاً خوشتیپ‌تر از من بودی. یک قانون مخفی درباره شخصیت کِن وجود دارد.اگر لباسی همانند با شخص دیگری بپوشد حتما باید باارزش‌ترین دارایی خود را به او بدهد.پس امیدوارم که گیتار کن را به عنوان هدیه فروتنانه من بپذیری. علاوه بر این، کن به هر حال بلد نیست گیتار بنوازد.فکر کنم این گیتار در دستان تو استفاده خیلی بهتری داشته باشد.»
جیمین اولین بار در سال 2021 برای موزیک ویدیوی «Permission to Dance» آن را پوشید. در همین حال، گاسلینگ در فیلم جدید کارگردان موفق گرتا گرویگ با نقش آفرینی مارگو رابی همین لباس را به تن دارد.

جالب اینجاست که این اولین بار نیست یکی از اعضای گروه بی تی اس با هدیه گرفتن یک گیتار غافلگیر شده است.در دسامبر سال 2021، کریس مارتین خواننده گروه مشهور کولدپلی گیتار خود را پس از تحسین جین به این ستاره کی‌پاپ هدیه داد.


۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۳۵

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *