عکس/ مدل موی عجیب و ترسناک خانم خواننده جنجال جدید فضای مجازی است! | اختصاصی نچفت

عکس/ مدل موی عجیب و ترسناک خانم خواننده جنجال جدید فضای مجازی است! | اختصاصی نچفت

ودجا کت خانم خواننده 27 ساله طرفداران و کاربران اینترنتی را با مدل موی عجیب و ترسناک عنکبوتی خود شوکه کرده است!دوجا کت خواننده مشهور آمریکایی بار دیگر بخاطر ظاهرهای عجیب و غیرمعمول خود جنجالی بزرگ در فضای مجازی ایجاد کرده است!دوجا کت طرفداران خود را با مدل موی عجیب و ترسناک عنکبوتی خود شوکه کرده است.

ظاهر جدید خانم خواننده 27 ساله با ظاهر جدید خود بار دیگر جنجالی بزرگ در فضای مجازی بوجود آورده است!یک سال پس از تراشیدن سرش در لایو اینستاگرام، دوجا کت رنگ و مدلی عجیب و غریب برای موهایش انتخاب کرده است. دوجا به تازگی عکسی از مدل موهای جدید خود را به اشتراک گذاشته است.او در این عکس‌ها رنگ موی صورتی رنگ خود با طرح عنکبوتی بسیار بزرگ در پشت سرش را به نمایش گذاشته استاین مدل موی عجیب کار هنرمند اهل لس آنجلس جکی بیبر است.این هنرمند همچنین با دنیس رادمن و برند دیور نیز همکاری داشته است.مدل موی جدید و ترسناک دوجا کت خالکوبی اسکلت خفاش غول پیکری که بر روی پشت او انجام شده است را کامل می‌کند!این مدل موی جدید واکنش‌های متفاوتی را در رسانه‌های اجتماعی به دنبال داشت.واکنش‌های متفاوت به ظاهر جدید خانم خوانندهیکی از کابران اینترنتی در پاسخ به مدل موی جدید خانم خواننده نوشت: «شما مشکلاتی جدی دارید».در حالی که یک طرفدار دیگر نوشت: «هنوز به یاد دارم که او از ترس دیدن یک عنکبوت به گریه افتاده بود. او اکنون یک عنکبوت بر روی سرش دارد!!» نظرات دیگر این خواننده را متهم به شیطان پرستی کرده‌اندبا این حال، طرفداران این خانم خواننده از دوجا و مدل موی جدیدش دفاع کردند. طرفداران این خواننده معتقدند واکنش‌ها به ظاهر او بیش از حد حساس و بی رویه هستند.طرفداران دوجا کت مانند همیشه از ظاهرهای غیرمعمول و عجیب این خانم خواننده لذت برده‌اند!دوجا علاوه بر خالکوبی کردن طرح‌هایی جدید در ماه‌های اخیر که شیطانی تلقی شده‌انند، نقش گربه‌ی کارل لاگرفلد را در مراسم مت گالا ایفا کرد. خانم خواننده با استفاده از پروتزهای صورت ظاهر عجیب و غریب خود را بدست آورد.

او همچنین برای شرکت در یک نمایش مد در هفته مد پاریس تمام بدن خود را با کریستال‌های قرمز رنگی پوشاند.در مقایسه با ظاهرهای اخیر این خانم خواننده، مدل موی جدید او آنقدر عجیب و غیرمنتظره به نظر نمی آید.

 


۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۶:۱۰

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *