برنامه آوای جادویی و حمایت شهر فرش و شهر لوازم خانگی از استعدادهای برتر | اختصاصی نچفت

برنامه آوای جادویی و حمایت شهر فرش و شهر لوازم خانگی از استعدادهای برتر | اختصاصی نچفت

مجموعه‌های شهر فرش و شهر لوازم خانگی همواره به نیروهای جوان توجه داشته‌اند و از قابلیت‌ها و توانمندی‌های آنان در عرصه‌های اقتصادی استفاده کرده‌اند. به همین دلیل، با مبادرتی تازه به حمایت از استعدادهای برتر در قالب یک برنامه بزرگ استعدادیابی، به ارج نهادن قابلیت‌های ارزشمند جوانان ایرانی و تلاش برای رشد، شکوفایی، حفظ و نگه‌داشت این استعدادها پرداخته‌اند.

 

اخیراً، با حضور در برنامه استعدادیابی “آوای جادویی” به عنوان حامی، مجموعه‌های شهر فرش و شهر لوازم خانگی نقش برجسته‌ای در پشتیبانی از استعدادهای برتر ایرانی ایفا کرده‌اند. شناسایی استعدادهای برتر و پرورش آن‌ها در راستای حفظ جوانان ایرانی و بهره‌گیری از قابلیت‌های آنان در مسیر توسعه و تعالی هرچه بیشتر کشور، اهداف اصلی حضور این مجموعه‌ها به عنوان حامیان برنامه آوای جادویی است.

 

“آوای جادویی” یک رقابت سالم و پرهیجان است که با هدف معرفی استعدادهای برتر در عرصه خوانندگی برگزار می‌شود. محمد اصفهانی، رضا یزدانی، رضا صادقی، محمد معتمدی و علیرضا افکاری از خوانندگان سرشناسی هستند که در این برنامه به عنوان هدایت کننده و مربی برای شرکت‌کنندگان حضور خواهند داشت.

 

مجموعه‌های شهر فرش و شهر لوازم خانگی به عنوان حامیان این برنامه، تلاش کرده‌اند تا مجالی برای اشتراک‌گذاری تجربیات پیش‌کسوتان موسیقی ایران و آشنایی جوانان و افراد تازه‌کار در عرصه موسیقی و خوانندگی فراهم شود.

 

درباره برنامه آوای جادویی

برنامه آوای جادویی، یک رویداد و تریبون رسمی است که به منظور نمایش رقابت سالم و معرفی استعدادهای خوانندگی در کشور برگزار می‌شود. این برنامه صرفاً یک برنامه تلویزیونی سرگرمی نیست، بلکه با به اشتراک گذاشتن تجربیات بزرگان موسیقی، تلاش می‌کند تا با ارائه تمرین‌های کاربردی و نمایش فرصت‌هایی جذاب، روند رقابت شرکت‌کنندگان را هدفمندسازی کند و بتواند در نهایت قضاوت را به دست بینندگان واگذار کند.

در برنامه آوای جادویی، استعدادهای خوانندگی در سراسر کشور، که به هر دلیلی امکان حضور در یک اتفاق موسیقیایی بزرگ و یکپارچه را ندارند، از طریق فراخوانی به مرحله راستی‌آزمایی و سپس با اخذ رای مثبت از مربیان، وارد مسابقه اصلی با سطح حرفه‌ای می‌شوند. در این برنامه، تلاش می‌شود تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات و ارائه آموزش‌های کاربردی، شرکت‌کنندگان به بهبود خود و افزایش توانایی‌های خود بپردازند و در نهایت قادر به پیروزی در رقابت باشند.

 

مسابقه آوای جادویی

آوای جادویی، برنامه خوانندگی محصول سال 1400 در کشور ایران است که توسط محمد تهرانی تهیه شده و علی اوجی به عنوان مجری آن فعالیت می‌کند. این برنامه احتمالاً اولین مسابقه استعدادیابی خوانندگی در ایران نیست، اما می‌توان آن را از بقیه برنامه‌های مشابه، بالاتر دانست. همانطور که در متن ذکر شده، برای ساخت این برنامه، از ابتدای سال 1400 با فراخوانی عمومی و ثبت نام شرکت‌کنندگان از سراسر کشور، آغاز شد. پلتفرم میزبان برنامه قرار بود این مسابقه را در سال 1401 به عنوان یک ویژه برنامه نوروزی منتشر کند، اما به دلایلی پخش آن صورت نگرفت. این مسابقه همانند دیگر مسابقه‌های خوانندگی، با مشکلات و حواشی از جمله بلاتکلیفی در پخش و سانسور روبرو شده است.

با این حال، پس از یک سال و نیم بلاتکلیفی در پخش و انتشار، تصمیم گرفته شد که با تغییر پلتفرم میزبان، این مسابقه از تاریخ اسفند ماه 1401 به عنوان ویژه برنامه نوروزی وارد شبکه نمایش خانگی شود. هرچند که در ابتدا برای اکران نوروزی در نظر گرفته شده بود، اما با وقوع اتفاقات، پخش این مجموعه با حواشی متعددی همراه بود. اما اکنون با تغییر پلتفرم، انتظار می‌رود که در نوروز 1402، این مسابقه در شبکه نمایش خانگی منتشر شود. با گذشت دو سال از ساخت این مجموعه، شرکت‌کنندگان و موسیقی‌ها برای تماشاگران جذابیت خاصی را در بر خواهند داشت.

 

معرفی مسابقه آوای جادویی

برنامه استعداد یابی آوای جادویی را شاید با اینکه دچار تغییر و تحولاتی در روند خود شده است اما میتوان آن را یک نسخه ایرانی از مسابقه بزرگ (صدای برتر The voice) دانست که 26 آوریل 2011 به منظور یافتن استعداد های خوانندگی از شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی آمریکا به پخش رسید و هم اکنون در بیش از 30 کشور دنیا در حال انتشار می باشد. حال در ایران نیز با همان سبک و دکور قرار است که با عنوان آوای جادویی در شبکه نمایش خانگی منتشر گردد که در مسابقه چهار داور استعداد های خود را پس از کسب رای به عنوان شاگرد خود نیز قبول کرده و آن ها را برای مراحل بالاتر آموزش می دهند.

در این مجموعه علی اوجی به عنوان مجری این مسابقه حضور دارد کهم یشود اولین حضور این بازیگر و تهیه کننده جلوی دوربین را به عنوان مجری قلمداد کرد او پیش از این نیز در سریال های متعددی به عنوان بازیگر و تهیه کننده نیز حضور داشته است که از مطرح ترین کار های او میشود به برنامه دورهمی ساخته مهران مدیری نیز اشاره کرد.

 

داوران برنامه آوای جادویی چه کسانی هستند؟

در آوای جادویی سعی شده است که از خوانندگان مطرح ایرانی نیز استفاده شود که محمد اصفهانی، رضا صادقی، محمد معتمدی و رضا یزدانی به عنوان داوران و مربیان این مسابقه نیز شاخته میشوند تمامی قوائد و اصول این مسابقه برگرفته از مسابقه بزرگ The voice نیز می باشد.

زمان پخش مسابقه آوای جادویی

مسابقه بزرگ استعداد یابی خوانندگی به نام آوای جادویی قرار است که از اواخر اسفند ماه 1401 پخش آن در شبکه نمایش خانگی نیز آغاز گردد.


۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ۱۷:۱۱

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *