بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران | اختصاصی نچفت

بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران | اختصاصی نچفت

چکیده : جراحی بینی یک جراحی زیبایی پیچیده و نسبتا دشوار است که به مهارت بالایی نیاز دارد. انتخاب بهترین پزشک جراح بینی به دریافت بهترین نتیجه از جراحی منجر می‌شود. پزشکان کلینیک جراحی بینی تهران بهترین مشاورین و جراحان در این زمینه هستند.

محل قرار گرفتن بینی، آن را به یک عضو تاثیرگذار در زیبایی افراد تبدیل کرده است. توازن و تناسب اندازه و شکل بینی با اجزای دیگر چهره اهمیت بسیاری دارد. زیرا مثلا یک بینی بزرگ اجازه نمی‌دهد تا زیبایی چشم‌ها و برجستگی گونه‌ها به خوبی مشاهده شود. بنابراین اصلاح فرم و اندازه بینی می‌تواند به زیبایی بیشتر چهره کمک نماید. جراحی بینی بهترین راهکار برای افزایش تناسب بین اجزای چهره خواهد بود.

جراحی بینی باید زیر نظر بهترین پزشک جراح بینی انجام گیرد. زیرا تجربه و تبحر یک پزشک جراح به شدت بر نتیجه نهایی تاثیرگذار خواهد بود. هر چه تجربه و مهارت یک پزشک جراح بیشتر باشد، ظرافت و دقت وی در انجام جراحی نیز بیشتر خواهد بود. این مساله به دریافت بهترین نتیجه از جراحی بینی کمک خواهد کرد.

انتخاب بهترین پزشک جراح یک چالش بزرگ است. مسلما یک فرد نمی‌تواند به تمامی پزشکان جراح مراجعه کرده و کار آن‌ها را ارزیابی نماید. اما مراجعه به یک مرجع آگاه می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد. مرجعی که پیش از بیمار، به صورت تخصصی تمامی فعالیت‌های پزشک را مورد ارزیابی قرار داده باشد. کلینیک جراحی بینی تهران همان مرجعی است که شما می‌توانید برای انتخاب بهترین پزشک جراح بینی در تهران به آن مراجعه کنید.

بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران

جراحی بینی یا رینوپلاستی چیست؟

جراحی بینی یا رینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی صورت است که به اصلاح شکل و اندازه بینی می‌پردازد. در این نوع جراحی، پزشک در تلاش است تا نقص‌های ظاهری بینی را برطرف نماید. البته در بسیاری از موارد، یکی از اهداف جراحی بینی، رفع مشکلات تنفسی خواهد بود. به این ترتیب، انجام رینوپلاستی علاوه بر زیباتر کردن ساختار بینی، عملکرد مجاری تنفسی را نیز بهبود می‌بخشد.

جراحان متخصص زیبایی و جراحان گوش، حلق و بینی مناسب‌ترین گزینه‌ها برای انجام عمل جراحی بینی هستند. انتخاب بهترین پزشک جراح بینی در نتیجه حاصل از آن بسیار تاثیرگذار است. بنابراین بهتر است قبل از اقدام برای جراحی، تحقیقات کافی در این زمینه داشته باشید. تیم کلینیک جراحی بینی تهران می‌تواند مجرب‌ترین و بهترین پزشک جراح بینی را به شما معرفی نماید.

انواع جراحی بینی کدامند؟

جراحی بینی باز برای ایجاد تغییرات وسیع در بینی مناسب‌تر است. با این حال، انتخاب روش جراحی به نظر پزشک جراح بینی بستگی خواهد داشت. انواع جراحی بینی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • جراحی بینی طبیعی
 • جراحی بینی مردانه
 • جراحی بینی فانتزی و عروسکی
 • جراحی بینی نیمه فانتزی
 • جراحی بینی ترمیمی

انتخاب انواع جراحی بینی بر اساس نوع ساختار بینی انجام می‌گیرد. برای مثال، معمولا عمل بینی فانتزی و عروسکی برای بینی گوشتی چندان مناسب نیست. این در حالی است که یک جراحی بینی استخوانی به دلیل پوست نازکی که دارد، به راحتی شکل خواهد گرفت.

انواع جراحی بینی کدامند؟

در بسیاری از موارد ممکن است مدل انتخابی فرد، با ساختار صورت وی سازگار نباشد. در چنین مواردی، تجربه و مهارت پزشک است که می‌تواند فرد را برای انتخاب بهترین مدل و روش جراحی بینی متقاعد سازد. بنابراین انتخاب پزشک جراح بینی خوب، از ابتدا تا انتهای فرایند عمل بینی تاثیرگذار خواهد بود. در حال حاضر، پزشکان کلینیک جراحی بینی تهران از بهترین جراحان بینی تهران به حساب می­آیند.

نتیجه جراحی بینی به چه مواردی بستگی خواهد داشت؟

اصلی‌ترین فاکتور در رسیدن به بهترین نتیجه از عمل جراحی بینی، انتخاب یک پزشک ماهر و مجرب است. زیرا مهارت، تخصص و تجربه پزشک جراح بینی می‌تواند در نتیجه نهایی تاثیرگذار باشد. هر نوع عمل بینی شامل عمل بینی طبیعی، عمل بینی مردانه، عمل بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی به ظرافت و دقت نیاز دارد. بنابراین انتخاب بهترین پزشک جراح بینی برای دریافت بهترین نتیجه از جراحی بینی، از مهم‌ترین فاکتورها است.

رعایت مراقبت‌های قبل و بعد از جراحی بینی نیز در دریافت بهترین نتیجه از عمل بینی تاثیرگذار است. برای مثال، یک رژیم غذایی مناسب (نرم، آبکی و پرفیبر) برای رسیدن به بهترین نتیجه الزامی است. جویدن غذای سفت می‌تواند نتیجه را شکل بینی را تحت تاثیر قرار دهد.

نتیجه جراحی بینی به چه مواردی بستگی خواهد داشت؟

انتخاب بهترین جراح چه تاثیری بر نتیجه جراحی بینی دارد؟

مهم‌ترین گام در فرایند عمل بینی، انتخاب بهترین پزشک جراح بینی است. این مساله تا زمان بهبودی کامل فرد، موثر خواهد بود. زیرا پیگیری‌های پزشک و آموزش‌های وی به دریافت نتیجه هر چه بهتر از جراحی زیبایی بینی کمک خواهد کرد. در ادامه به نقش جراح بینی در نتیجه نهایی اشاره خواهیم کرد.

تجربه پزشک

هر چه تجربه پزشک جراح بیشتر باشد، تبحر وی در انجام جراحی بینی بیشتر است. در نتیجه، فرم نهایی حاصل از جراحی بینی نیز بهتر خواهد بود. البته نباید این مساله را فراموش کرد که مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بینی نیز بشدت بر نتیجه حاصل از جراحی تاثیرگذار هستند. با این حال، آموزش و پیگیری همین مراقبت‌ها نیز به عهده پزشک معالج است.

انتخاب بهترین روش جراحی برای فرد

جراحی بینی عمدتا با روش‌های جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می‌گیرد. روش جراحی برای هر شخص به صورت منحصربفرد انتخاب می‌شود. مهم‌ترین نکته در انتخاب روش جراحی، میزان اصلاحات مورد نیاز است. بنابراین یک پزشک جراح باید بتواند بر اساس نتیجه معاینات خود، میزان تغییرات مورد نیاز بینی را تشخیص دهد.

مهارت پزشک جراح بینی

در صورت ایجاد تغییرات ناکافی یا بیش از اندازه در ساختار بینی، نتیجه حاصل از آن نمی‌تواند فرد را راضی نماید. برای مثال، در جراحی بینی طبیعی، فرد تنها به دنبال رفع نواقص ظاهری بینی خود است. بنابراین، اگر پزشک قوس زیادی بر روی بینی ایجاد نماید، ممکن است فرد را از نتیجه جراحی دلزده کند.

اگر پزشک جراح بینی مهارت کافی نداشته باشد، احتمالا انجام جراحی بینی ترمیمی ضروری می‌شود. به این معنا که فرد باید مجددا تحت جراحی قرار گرفته و هزینه بیشتری را متحمل گردد.

به این ترتیب، تنها فاکتور مهمی که می‌تواند از هر نظر نتیجه جراحی بینی شما را تضمین نماید، تبحر پزشک شما است. اما آیا شما به تنهایی می‌توانید بهترین پزشک جراح بینی در تهران را انتخاب کنید؟ مسلما خیر. بنابراین برای دریافت راهنمایی در این زمینه می‌توانید با تیم بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران در ارتباط باشید.

مهارت پزشک جراح بینی

خدمات بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران شامل چه مواردی است؟

اصلی‌ترین رسالت کلینیک جراحی بینی تهران، معرفی بهترین پزشکان به افراد متقاضی جراحی بینی است. در واقع، انتخاب بهترین پزشک جراح بینی به تحقیق و ارزیابی‌های بسیاری نیاز دارد. برخی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید برای انتخاب پزشک جراح به آن‌ها توجه کنید عبارتند از:

 • مشاهده عکس‌های قبل و بعد از عمل بیماران پزشک
 • نظرسنجی از بیماران سابق پزشک جراح
 • تبحر پزشک در انجام انواع جراحی‌های بینی شامل جراحی بینی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی و ….
 • بررسی میزان رضایت بیماران از خدمات پزشک
 • مقدار دستمزد پزشک جراح
 • روش‌های دسترسی به پزشک مورد نظر
 • بیمه‌های طرف قرارداد (البته در بحث زیبایی بیمه هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کند. با این حال، اگر عمل بینی با هدف درمان انجام شود، ممکن است بخش‌هایی از هزینه را شرکت بیمه تقبل نماید.)

بررسی همه این فاکتورها برای پزشکان متعدد، زمانبر و هزینه بر است. برای افرادی که برای جراحی بینی در تهران اقدام می‌کنند نیز انجام این گونه ارزیابی‌ها با دشواری‌های زیادی همراه است. تیم کلینیک جراحی بینی تهران قبل از شما، تمامی این فاکتورها را درباره پزشکان مختلف بررسی نموده است. در نتیجه، این کلینیک می‌تواند شما را برای مراجعه به بهترین پزشک جراح بینی راهنمایی کند.

 • تلفن تماس: 02128429236
 • مشاوره : 09923500236
 • اینستاگرام : tehran.surgery.clinic
 • آدرس: تهران، ولی عصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *