لیفت نخ بینی | اختصاصی نچفت

لیفت نخ بینی | اختصاصی نچفت

اصلاح فرم بینی به طور سنتی به پرکننده های پوستی (غیر جراحی) و رینوپلاستی (جراحی) محدود می شود. لیفت بینی با نخ یک روش درمانی جدید و توسعه یافته برای بهبود نیمرخ بینی بدون جراحی است.

به لطف این تکنیک نوین امروزه بیماران می توانند به جای انجام یک عمل جراحی بینی پر خطر، آن را با یک روش ساده که تحت بی حسی موضعی در کمتر از نیم ساعت و با حداقل زمان استراحت انجام می شود، جایگزین نمایند.

در ادامه می توانید اطلاعات خود را در زمینه لیفت نخ بینی تکمیل نمایید.

لیفت نخ بینی

لیفت نخ بینی

برای انجام این تکنیک پرطرفدار از نخ های قابل جذب ساخته شده از موادی استفاده می شود که 100% با بدن انسان سازگاری زیستی دارند.

پس از استفاده از یک بی حس کننده موضعی، پزشک نخ هایی را به صورت افقی در پل بینی و به صورت عمودی در نوک بینی قرار می دهد تا یک آتل داربست داخلی تشکیل شود که به کانتور و شکل دادن بینی به حالت دلخواه کمک می کند.

از مهمترین مزایای این تکنیک این است که نتایج بلافاصله قابل مشاهده است.

دکتر کره‌ئی از نخ های قابل جذب سیلوئت با خارهای چند جهتی منحصر به فرد استفاده می کند.

این نخ‌ها می‌توانند تثبیت بافت قوی‌تری را ایجاد کنند و داربست پایدارتری را در بینی ایجاد کنند. این داربست به مرور زمان توسط کلاژن بدن تقویت می شود که حدود هشت هفته طول می کشد تا به استحکام کافی برسد.

تعداد نخ های مورد نیاز بسته به افراد متفاوت است.

مشاوره اولیه با پزشک برای تعیین شکل فعلی بینی و نتیجه مطلوب قبل از اینکه او بتواند تعداد نخ های مورد نیاز را تعیین کند، ضروری است.

لیفت بینی با نخ غیر جراحی چگونه انجام می شود؟

 • مرحله 1: صورت به خصوص بینی تمیز می شود تا هرگونه آرایش و آلودگی پاک شود. ید و کلرهگزین هر دو برای عقیمی استفاده می شوند.
 • مرحله 2: بی حسی موضعی در نوک بینی، در امتداد پشت بینی و در امتداد سپتوم بینی تا فیلتروم نفوذ می کند (اگر نوک بینی انجام شود).
 • مرحله 3: هنگامی که پل بینی بی حس شد، نخ ها از طریق نوک بینی وارد می شوند.

و به صورت افقی در امتداد پل بینی، زیر بافت نرم بینی، در سطح فوق پریکندریال و فوق پریوستئال. به طور معمول، 4-8 نخ در امتداد پل بینی قرار داده می شود تا به ارتفاع و تعریف مطلوب بینی برسد.

مرحله 4: اگر به افزایش برآمدگی نوک بینی نیز نیاز باشد، نخ ها نیز از طریق نوک بینی و به صورت عمودی در امتداد کلوملا وارد می شوند.

چرا لیفت با نخ بینی؟

لیفت با نخ بینی در مقایسه با فیلرهای بینی هیچ خطری برای ایجاد کوری و نکروز پوستی ندارد.

لیفت با نخ بینی مانند پرکننده بینی مهاجرت نمی کند و می تواند نتیجه ای مانند ایمپلنت بینی ایجاد کند (زمانی که بسیاری از نخ ها در کنار هم قرار می گیرند تا به ضخامت یک ایمپلنت برسد)

انواع نخ های لیفت بینی می توانند بافت بینی را تحریک کنند تا کلاژن خود را تولید کند تا نتیجه عمل بینی به بهبود و تداوم ادامه یابد.

لیفت بینی با نخ مانند سیلوئت می تواند تا 2 سال دوام بیاورد.

رینوپلاستی با نخ سیلوئت یک درمان غیر جراحی است.

مانند سایر درمان های غیر جراحی بینی، نخ های سیلوئت نمی توانند اندازه بینی را کاهش دهند. با این حال، می تواند بینی را کوچکتر یا باریکتر نشان دهد.

چرا لیفت با نخ بینی؟

با لیفت نخ بینی چه چیزی را می توان بهبود بخشید؟

 • پنهان کردن قوز بینی
 • اصلاح پل بینی صاف
 • افزودن برجستگی به نوک بینی
 • نوک بینی خود را بلند کنید.
 • پر کردن فرورفتگی های دیواره بینی
 • کاهش فروپاشی دریچه بینی که باعث انسداد بینی می شود
 • سوراخ های بینی پهن
 • اصلاح بینی کج ناشی از جراحت یا جراحی قبلی

کدام بینی مناسب برای لیفت با نخ می باشد؟

 • بینی های سایز کوچک تا متوسط
 • بینی های دارای پوست نازک
 • بدشکلی خفیف تا متوسط در بینی
 • وجود غضروف های الاستیک
 • جراحی قبلی

کدام بینی مناسب برای لیفت با نخ می باشد؟

کدام بینی ها برای لیفت با نخ مناسب نیستند؟

 • بینی های بزرگ
 • ساختار استخوانی برجسته
 • انحراف شدید
 • نوک بینی سفت
 • پوست ضخیم

آیا لیفت بینی با نخ دردناک است؟

با بی حسی موضعی، بیماران به ندرت از درد شکایت می کنند. بیماران حداکثر ممکن است هنگام وارد شدن نخ ها، فشار کمی را احساس کنند.

معمولاً چه زمانی بیمار می تواند پس از انجام این روش به سر کار برگردد؟

مقداری تورم در اثر بی حسی موضعی اجتناب ناپذیر است. این تورم معمولا پس از چند ساعت از بین می رود. کبودی خفیف نیز ممکن است در امتداد پل بینی ایجاد شود، اما در عرض چند روز به طور طبیعی برطرف می شود. پس از لیفت با نخ سیلوئت هیچ محدودیتی در فعالیت های روزانه وجود ندارد و بیماران می توانند سبک زندگی روزمره خود را از سر بگیرند و بعد از عمل از آرایش استفاده کنند. تاکنون همه بیماران ما در همان روز توانسته اند به سر کار خود برگردند.

خطرات مرتبط با لیفت بینی با نخ چیست؟

به طور کلی این روش بسیار ایمن است و تورم و کبودی موقت شایع ترین مشکلاتی است که بعد از عمل ممکن است ایجاد شود.

انجام لیفت بینی با نخ با استفاده از تکنیک های استریل، تجویز آنتی بیوتیک های بعد از عمل و رعایت بهداشت اولیه پوست به حداقل رساندن این خطر کمک می کند.

البته انحراف بینی نیز به دلیل قرارگیری نادرست نخ ها احتمال دارد، که از این عارضه نیز می توان با استفاده از انتخاب پزشک با مهارت بالا جلوگیری نمود.

جدا کردن نخ ها پس از وارد شدن ممکن است دشوار باشد، از این رو، انتخاب یک پزشک با تجربه برای انجام این روش برای شما مهم است.

میزان رضایت از لیفت نخ بینی چقدر است؟

میزان رضایت مراجعین 90-95٪ است. میزان رضایت از نخ های بینی سیلوئت در مقایسه با میزان رضایت از پرکننده های پوستی در بینی بیشتر است زیرا اولا، لیفت با نخ ایمن تر از پرکننده های بینی است و ثانیا نخ ها ماندگاری بیشتری دارند.

همچنین پرکننده های پوستی در پل بینی می توانند مهاجرت کرده و باعث گشاد شدن پل بینی شوند.

در لیفت بینی با نخ این اتفاق نمی افتد زیرا نخ ها بسیار پایدار هستند و جابجا نمی شوند.

میزان رضایت از لیفت نخ بینی چقدر است؟

حرف آخر:

بسیاری از افراد به دنبال زیباتر شدن، تمایل به برطرف ساختن عیوب چهره خود هستند و تمایل به انجام جراحی های پر خطر ندارند. لیفت نخ بینی پلی بین پرکننده های سنتی پوست بینی و رینوپلاستی بدون خطرات معمول جراحی تهاجمی است. که با استفاده از این روش می توان به پل بینی بالاتر و صاف تر، بهبود فرم پل بینی، برطرف ساختن عیوبی که حین جراحی ایجاد شده اند و غیره دست یافت. اگر قبلا فیلرهای بینی را امتحان کرده اید و به دلیل خطرات، طول عمر کوتاه و پهن شدن پل بینی ناراضی هستید، لیفت با نخ بینی جایگزین خوبی برای شما خواهد بود. که میتوانید با تماس با بهترین مرکز  لیفت بینی در تهران زیر نظر دکتر محمد حسین کره ای نسبت به رزرو وقت خود اقدام کنید.

آدرس: تهران، پاسداران، ساقدوش، نبش رحمانیان غربی، پلاک 6، ساختمان ریحان، واحد 18 طبقه 3  |  02122303360

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *