شگفت انگیز ترین دستگاه لاغری جهان را بشناسید! | اختصاصی نچفت

شگفت انگیز ترین دستگاه لاغری جهان را بشناسید! | اختصاصی نچفت

شگفت انگیز ترین دستگاه لاغری جهان را بشناسید!

به جرات میتوان گفت که توجه به مدیریت بدن بخصوص تناسب اندام، در حال حاضر به پر طرفدارترین حیطه پزشکی در میان پزشکان تبدیل شده است.

این مسئله نه تنها به لحاظ جوانب مالی مورد استقبال قرار گرفته بلکه موجب اشتیاق روز افزون مردم به مسائل ظاهری بدن و پیکرتراشی با دستگاه های لاغری روز دنیا شده است.

بهتر است قبل از پرداختن به دستگاه آراف لاغری و جوانسازی نمسیس؛ به جزییات تکنولوژی رادیو فرکوئنسی بپردازیم تا بدین وسیله شناختمان از این معجزه قرن بیشتر و بیشتر گردد.

رادیوفرکوئنسی RF چیست؟

تولید امواج رادیویی و الکترومگنتیک و تبدیل آن به انرژی حرارتی که کاملا برای سلول بدون عارضه و خطر باشد و سپس هدایت آن به هدف (cible) مورد نظر در بدن، اساس و مکانیسم رادیوفرکونسی (RF) (Radio frequency)  را تشکیل می دهد.

رادیوفرکوئنسی RF چیست؟

امواج RF چقدر ایمن است؟

بهره مندی از انرژیهای نهفته در طول موجهای مختلف طیف نوری، از دیرباز یکی از دغدغه های انسان بوده و در نیم قرن اخیر، شاهد دستاوردهای شگفت آن در دوره های مختلف علمی، صنعتی، تحقیقاتی و پزشکی می باشیم.

دستیابی بشر به کاربردهای مختلف و حیرت انگیز لیزر (در محدوده طیف نور مرئی) اشعه مادون قرمز، امواج ماورای صوت، الکترونیک و .. را باید در همین راستا ارزیابی نمود.

اخیرا موضوع استفاده از امواج با طول موج بالا که به لحاظ این ویژگی برای موجود زنده کاملا بی خطر می باشند، تبدیل به یکی از مباحث جدی محققان گشته و حاصل آن، ورود قابلیت های جدید پدیده ای به نام رادیوفرکوئنسی در حوزه پزشکی می باشد.

در این میان میتوان ، به دشگفت انگیز ترین دستگاه لاغری روز دنیا یعنی دستگاه لاغری RF نمسیس(nemesis) اشاره داشت که با تکنولوژی بی نظیر که در این دستگاه بدون عارضه بکار رفته، میتوان این اطمینان را به پزشکان و مراجعشان داد که طی جلسات مشخص و کوتاهی به نتیجه دلخواهشان برسند. چرا که این دستگاه بی نظیر با استفاده ازامواج  RFمونوپولار (بهترین نوع RF لاغری و جوانسازی ) توانسته است بهترین نتیجه را هم در ضمینه  لاغری موضعی غیر تهاجمی و هم جوانسازی و لیفت صورت ، بدن، کاهش سلولیت و لیفت و کوچک کردن سینه (Breast) را بصورت کاملا حرفه ای داشته

باشد. علاوه بر این ها ، این سیستم فوق العاده در میان جراحانی که عمل لیپساکشن و تهاجمی لاغری انجام میدهند ، نیز پرطرفدار است. چراکه موجب میشود که ناصافی ها و ناهمواری های بعد از عمل برطرف شده و شلی و افتادگی بعد از لیپوساکشن را درمان کند.این دستگاه شگفت انگیز دارای بیشترین تعداد نصب در ایران بوده که این خود نشان دهنده بازدهی صحیح این دستگاه بوده و اطمینان شما عزیزان را از این تکنولوژی بیشتر میکند.

 

در حال حاضر، دستگاه نمسیس به لحاظ قابلیت ها و ویژگی کاملا غیر مخاطره آمیز آن برای فرد و حصول نتایج محسوس و قابل ارزیابی و نیز بازگشت ناپذیر بودن آن در کوتاه مدت در شکل وسیعی در حوزه های زیر مورد استفاده می گیرد.

توانمندی های دستگاه لاغری RF نمسیس(nemesis

  • جوان سازی و بازسازی پوست (Remodling & Rejuvenntion)
  • درمان افتادگی پوست صورت و بدن
  • درمان چاقی بدن در نواحی شکم، کمر، باشن، ران و …
  • درمان خطوط بدن (Strech mark) درمان اسکار بعد از آکنه

شرکت فرنام صنعت سعی دارد با ارایه این دستگاه کم نظیر و  تامین به موقع قطعات و خدمات موجبات رضایت حداکثری مشتریان خود را در بالاترین سطح فراهم کند.

 


۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۴۴

اشتراک گذاری (چگونه میتوانید این مطلب را برای دیگران بفرستید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *