بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کدام است؟ | اختصاصی نچفت

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کدام است؟ | اختصاصی نچفت

اگر شما هم جز آن دسته از عزیزانی هستید که قصد دارید برای اولین بار خدمات کاشت مو را تجربه کنید و نمی دانید که برای انجام کاشت مو به چه مرکزی باید مراجعه نمایید و یا اینکه از چه نوع روشی در پیوند طبیعی موی سر خود استفاده کنید ما در این مطلب شمارا با بهترین روش کاشت مو توسط پزشک متخصص آشنا خواهیم کرد تا بتوانید در این مرحله تصمیم درستی داشته باشید.

در حال حاضر به صورت کلی برای انجام خدمات کاشت طبیعی موی سر چه در مردان و چه در زنان روش های مختلفی استفاده می شود اما سؤال اصلی بسیاری از مردم این است که کدام روش به عنوان بهترین روش کاشت مو خواهد بود؛ بنابراین اگر می خواهید بابت این خدمات هزینه کنید بایستی از نوع خدمات و مراحل انجام آن اطلاع داشته باشید.

بهترین خدمات کاشت مو

بهترین روش های کاشت مو در ایران

به صورت کلی معمولاً از 2 روش اصلی برای کاشت مو و انجام خدمات پیوند مو استفاده می شود. که در ذیل آن را شرح خواهیم داد.

حال به صورت خلاصه به توضیح هر دو روش خواهیم پرداخت.

 کاشت موی سر با روش FUT

استفاده از خدمات کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT این روزها به عنوان یک روش عمومی در کلینیک های زیبایی بوده که توسط پزشکان مورداستفاده قرار می گیرد. در استفاده از این روش پزشک موردنظر واحدهای فولیکولی مو را از بخشی به نام بانک مو که موهای زیادی در آن ناحیه رشد کرده است برداشت می کند و آن را برای مرحله کاشت آماده سازی خواهد کرد.

در این روش پزشک متخصص به صورت یک نوار مستقیم از پوست ناحیه اهداشده یا بانک مو را برداشت کرده و سپس محل موردنظر را بخیه می زند. تا زمانی که مو در ناحیه موردنظر رشد کرده و کاملاً طبیعی به نظر برسد. لازم به ذکر است این روش تضمین ماندگاری و رشد مو را برای افرادی که از کم پشت بودن مو رنج می برند خواهد داشت.

استفاده از خدمات کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE تکنیک نوینی از عمل پیوند طبیعی موی سر بوده که دیگر مانند روش FUT هیچ جای اسکار و برشی را ایجاد نخواهد کرد. در این روش با استفاده از تکنیک دستی و همچنین یک ابزاری به نام NeoGraft فولیکول های مو از ناحیه بانک مو برداشت می شوند و در ناحیه موردنظر پیوند زده خواهند شد. جالب است بدانید کاشت موی سر به روش FUE را نیز می تواند حتی در یک جلسه انجام داد. لازم به ذکر این روش به عنوان یک تکنیک کم تهاجمی بوده و علاقه مندان زیادی را نیز خواهد داشت.

سایر روش های دیگر کاشت مو در ایران

درست است که دو روش بالا را در پیوند موی سر به عنوان دو روش اصلی معرفی می کنند اما پیشرفت تکنولوژی در عرصه زیبایی باعث شده پزشکان به سراغ روش های کم تهاجمی تر و سریع رفته تا بتوانند توجه مؤثری را شاهد باشند. برخی روش ها ازجمله روش کاشت مو به روش SUT، کاشت به روش SUPER FUE، کاشت مو به روش HRT و غیره قابل انجام خواهد بود.

 کاشت موی طبیعی سر به روش SUT

استفاده از خدمات کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT را می توان به نوعی یک روش پیشرفته تر و سریع تر از روش FUE دانست. در این روش نحوه استخراج تارهای مو (فولیکول ها) متفاوت است. با استفاده از تکنیک کاشت مو به روش SUT تارهای مو با دستگاه های مخصوصی از ناحیه برداشت یا ناحیه اهدا شونده از پوست سر جدا می شوند و به سرعت این کار انجام خواهد داشت. همین امر باعث شده است بتوان سرعت پیوند مو را درروش SUT بسیار بالا در نظر گرفت.

یک نکته مهم دیگری که در این روش وجود دارد این است که گرافت های مو با استفاده از دستگاه مخصوص SUT بسیار سالم تر برداشت می شوند و همین امر باعث می شود نتیجه کاشت مو تضمینی باشد؛ بنابراین هرچه قدر سرعت کاشت بالاتر باشد تعداد گرافت های بیشتری حتی می تواند در یک جلسه پیوند زد.

استفاده از خدمات کاشت مو به روش SUPER FUE

همان طور که از نام این روش کاملاً مشخص است شبیه تکنیک FUE خواهد بود. ما روش FUE را در بالای این مطلب از بهترین خدمات کاشت مو توضیح دادیم اما با این تفاوت که در این روش از دستگاه های بسیار پیشرفته و تمام اتوماتیک در کاشت به روش SUPER FUE استفاده خواهد شد. استفاده از این روش میزان خطای انسانی را تقریباً به صفر می رساند و می توان گفت که اکثر زیباجویانی که از این روش استفاده می کنند رضایت کاملی را خواهند داشت.

درصورتی که نیاز به استفاده از انواع خدمات پیشرفته کاشت مو در تهران می باشید لازم به ذکر است ما در کلینیک طب فروغ سحر با استفاده پزشک متخصص کاشت و دستگاه های پیشرفته این خدمات را انجام خواهیم داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

02144890547 -02144890549 -02144454806 -02144454718

استفاده از خدمات کاشت مو به روش HRT

این روش نیز یکی دیگر از خدمات پیوند موی سر خواهد بود با این تفاوت که به این روش پیوند طبیعی مو نخواهیم گفت زیرا از تارهای موی مصنوعی استفاده می شود. درروش HRT پزشک سعی می کند از فولیکولی استفاده کند که کاملاً شبیه به تارهای طبیعی مو سر زیبا جو خواهد بود؛ اما بد نیست بدانید در این روش دیگر هیچ تار موی کاشت شده ای قابلیت رشد را ندارد زیرا کاملاً مصنوعی است. به صورت کلی به این روش ترمیم مو به روش HRT نیز میگویند که معمولاً بایستی افراد حدودا هرسال یکبار اقدام به تمدید این روش نمایند.

آیا کاشت مو برای افراد که طاسی سر دارند مناسب است؟

شاید شما هم جزء آن دسته از عزیزانی باشید که موی سرتان دچار ریزش شدید بوده و به نوعی طاسی سر را تجربه می کنید. شاید از خود بپرسید که کاشت مو برای افراد طاس چه طور امکان پذیر است؟ افرادی که دچار طاسی سر شدند ممکن است به هر دلیل ازجمله مشکلات ارثی و یا حتی برخی بیماری ها باعث این معضل شده باشند اما واقعیت این است که همواره این نگرانی مطرح هست که چه طور می شود پیوند مو برای افراد طاس انجام داد. به صورت کلی این افرادی که از رشد مو بی بهره اند می توانند به راحتی با استفاده از روش ترمیم موی HRT مشکل خود را حل کنند و به نوعی با اعتمادبه نفس کاملی به زندگی خود ادامه دهند.

کلینیک کاشت موی طب فروغ سحر

آشنایی با بهترین مرکز کاشت مو در ایران

صادقانه بگوییم بسیاری از کلینیک های کاشت مو روش های مختلفی را برای پیوند مو استفاده می کنند؛ اما اینکه پزشکان متخصصی زیادی بتواند بدون محدودیت از روش های مختلف و نوینی در پیوند طبیعی موی سر استفاده کنند محدود است. ما در کلینیک طب فروغ سحر مفتخریم که اعلام داریم با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای حال حاضر درروش ترمیم و پیوند فولیکول موی سر و با استفاده از بهترین پزشکان متخصص کاشت در ایران این خدمات را ارائه می دهیم. شما عزیزان می توانید از خدمات مشاوره رایگان و قیمت ها اطلاع داشته و بادید بازتری از این خدمات استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *